0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO - přátelé magazínu CHOICE

Dne 23. dubna proběhlo voňavé setkání ve SPA pražského hotelu Mandarin Oriental pro přátelé magazínu CHOICE, ke kterým patří i společnost SATPO. Magazín CHOICE je vstupenka do světa o architektuře, bydlení a designu. A protože se naše společnost chce podělit o tento vkusem vytříbený magazín,  sledujte novinky na našem facebooku, kde pár výtisků darujeme našim fanouškům!

Dne 23. dubna proběhlo voňavé setkání ve SPA pražského hotelu Mandarin Oriental pro přátelé magazínu CHOICE, ke kterým patří i společnost SATPO. Magazín CHOICE je vstupenka do světa o architektuře, bydlení a designu. V průběhu večera byli dámy a pánové rozmazlování nejen po stránce gurmánské, ale i procedurami v lázních, a na cestu domů kromě příjemného pocitu ze sráveného večera  si odnesli i malé pozornosti. A protože se naše společnost chce podělit o tento vkusem vytříbený magazín,  sledujte novinky na našem facebooku, kde pár výtisků darujeme našim fanouškům!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF