0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO - podzimní nabídka s dárkem

Společnost SATPO pro vás připravila zajímavou podzimní nabídku s dárkem Visia Imaging. Využijte skvělé ceny na prvních 10 bytů v Rezidenci Na Malvazinkách nebo si vyberete 4+kk za cenu 3+kk v Rezidenci Jeseniova? Poslední volné byty v Rezidenci Sacre Couer svou cenou lákají k "nakousnutí" stejně jako široký výběr nadčasového bydlení v Sacre Coeur2 či královský výhled v Karlových Varech. 

Společnost SATPO pro vás připravila zajímavou podzimní nabídku s dárkem Visia Imaging. Využijte skvělé ceny na prvních 10 bytů v Rezidenci Na Malvazinkách nebo si vyberete 4+kk za cenu 3+kk v Rezidenci Jeseniova? Poslední volné byty v Rezidenci Sacre Couer svou cenou lákají k "nakousnutí" stejně jako široký výběr nadčasového bydlení v Sacre Coeur2 či královský výhled v Karlových Varech.  Jsme zkušeným rádcem při výběru nového bydlení, nabízíme kompletní servis včetně klientských změn a interiéru na klíč, pomůžeme i s prodejem Vaší nemovitosti. Těšíme se na váš zájem a krásné babí léto přeje prodejní tým SATPO.

SATPO - více než jen bydlení

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF