0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO PODPORUJE VZDĚLÁVÁNÍ

Společnost SATPO je opět hlavní partnerem a patronem vzdělávacího programu JUNIOR ACHIEVEMENT na základní škole Cesta k úspěchu. Žáci první, druhé, třetí a čtvrté třídy měli příležitost stát se „mladým ekonomem“ v rámci nejstarší a nejrozsáhlejší neziskové organizace na světě, která vznikla v roce 1919 v USA a působí ve více než 120-ti zemích světa. 

Společnost SATPO je opět hlavní partnerem a patronem vzdělávacího programu JUNIOR ACHIEVEMENT na základní škole Cesta k úspěchu. Žáci první, druhé, třetí a čtvrté třídy měli příležitost stát se „mladým ekonomem“ v rámci nejstarší a nejrozsáhlejší neziskové organizace na světě, která vznikla v roce 1919 v USA a působí ve více než 120-ti zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů ve věku od 6-ti do 22-ti let.Vzdělávací  programy Junior Achievement v ČR od té doby absolvovalo více než 300 tisíc dětí a studentů.

Program byl zakončen slavnostním ceremoniálem, při které každý úspěšný absolvent obdržel cerfitikát. Odborné vedení zajistili paní Ing. Dagmar Pokorná MBA, Jindra Sýkorová, Tereza Macková a Michael Knapp. Pevně věříme, že Junior Achievement přinesl dětem velké množství nových radostí, dovedností a zážitků, které v budoucnosti aktivně využijí ve svém životě. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF