0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO PODPORUJE VZDĚLÁVÁNÍ

Společnost SATPO je opět hlavní partnerem a patronem vzdělávacího programu JUNIOR ACHIEVEMENT na základní škole Cesta k úspěchu. Žáci první, druhé, třetí a čtvrté třídy měli příležitost stát se „mladým ekonomem“ v rámci nejstarší a nejrozsáhlejší neziskové organizace na světě, která vznikla v roce 1919 v USA a působí ve více než 120-ti zemích světa. 

Společnost SATPO je opět hlavní partnerem a patronem vzdělávacího programu JUNIOR ACHIEVEMENT na základní škole Cesta k úspěchu. Žáci první, druhé, třetí a čtvrté třídy měli příležitost stát se „mladým ekonomem“ v rámci nejstarší a nejrozsáhlejší neziskové organizace na světě, která vznikla v roce 1919 v USA a působí ve více než 120-ti zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů ve věku od 6-ti do 22-ti let.Vzdělávací  programy Junior Achievement v ČR od té doby absolvovalo více než 300 tisíc dětí a studentů.

Program byl zakončen slavnostním ceremoniálem, při které každý úspěšný absolvent obdržel cerfitikát. Odborné vedení zajistili paní Ing. Dagmar Pokorná MBA, Jindra Sýkorová, Tereza Macková a Michael Knapp. Pevně věříme, že Junior Achievement přinesl dětem velké množství nových radostí, dovedností a zážitků, které v budoucnosti aktivně využijí ve svém životě. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím