0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO podporuje vzdělávací program DofE

Organizace DofE působí ve více než 130 zemích a pomáhá inspirovat miliony mladých lidí po celém světě. 

Jeho královská Výsost princ Edward, vévoda z Edinburghu, nejmladší bratr britského krále Karla III., navštívil po pěti letech Českou republiku. Do Prahy přijel vlakem z Německa v úterý 23. května a čekal na něj bohatý třídenní program. Dne 24. května se zástupci naší společnosti SATPO účastnili slavnostního gala večera v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, který navštívil i sám princ Edward. 

Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu (DofE) založil roku 1956 princ Philip, vévoda z Edinburghu. Jde o globální program neformálního vzdělávání, který nabízí rovné příležitosti a rozvoj potenciálu mládeže u nás i po celém světě bez ohledu na jejich dovednosti, schopnosti či sociální zázemí. Program rozvíjí a podporuje ve vytrvalosti, píli, odhodlání, překonání vlastních limitů a výzev, a ve společenské odpovědnosti a dobrovolnictví. 

Jeho královská Výsost princ Edward, vévoda z Edinburghu

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF