0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO PODPORUJE UMĚNÍ

Společnost SATPO podpořila výtvarnou tvorbu významného českého malíře, jehož umělecká díla můžeme bezpochyby nazvat mostem mezi evropskou a asijskou kulturou. Jeho tvorba bude prezentována v rámci UNITAS in MUSICA na benefičním galakoncertu a prodejní výstavě v Paláci Žofín, dne 9.10. 2014.

Společnost SATPO podpořila výtvarnou tvorbu významného českého malíře, jehož umělecká díla můžeme bezpochyby nazvat mostem mezi evropskou a asijskou kulturou. Jeho tvorba bude prezentována v rámci UNITAS in MUSICA na benefičním galakoncertu a prodejní výstavě v Paláci Žofín, dne 9.10. 2014. Tato kulturní událost je mediálně podporována rádiem Regina, kde tento výtvarný umělec měl příležitost informovat posluchače o jeho tvorbě, zároveň byla veřejně komunikována prostřednictvím tramvají po celé Praze. Výtěžek z tohoto koncertu bude věnován Arcidiecézní Charitě Praha a použit na sociální a zdravotní pomoc lidem, kteří se cizím zaviněním ocitli v krizové životní situaci a dostali se do existenčního ohrožení.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF