" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO podporuje pohyb dětí

V roce 2021 jsme již tradičně podpořili sportovní oddíl Elab a Green Tree Monkeys

Sportovní oddíl Elab Team a horolezecký oddíl Green Tree Monkeys se věnují pohybovým aktivitám dětí a mládeže. SATPO již tradičně finančně podpořilo oba oddíly a to i v nelehké době, kdy je podpora právě takovýchto aktivit u dětí a mládeže velice důležitá. Je nám potěšením podporovat týmové pohybové aktivity u dětí a mládeže v oddílech, kde děti najdou nejen sportovní vyžití, ale i nová přátelství a společné zážitky.

Více o aktivitách Elab teamu a Green Tree Monkeys najdete na jejich webových stránkách www.elabteam.cz a  www.gtmlezeni.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF