0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO podpořilo JA Alumni Europe

Společnost SATPO aktivně podpořila konferenci JA Alumni Europe, která se koná každoročně a spojuje lidi nejen z evropské sítě, ale také z ostatních částí světa. Cílem této konference je zlepšit podnikatelské dovednosti všech účastníků a poskytnout jim nové zkušenosti z podnikatelského světa. Část setkání spojené s prezentací  JA talentů proběhlo v prostorách luxusního loftu v Rezidenci Sacre Coeur 2.

Společnost SATPO aktivně podpořila konferenci JA Alumni Europe, která se koná každoročně a spojuje lidi nejen z evropské sítě, ale také z ostatních částí světa. Cílem této konference je zlepšit podnikatelské dovednosti všech účastníků a poskytnout jim nové zkušenosti z podnikatelského světa. Zaměřuje se také na inspiraci mladých talentů, kteří se účastnili programů JA. Více na www.juniorachievement.org .

Konference proběhla ve dnech 30.08. - 03. 09. 2017, zúčastnilo se celkem 170 hostů. Část setkání spojené s prezentací mladých JA talentů proběhlo v prostorách luxusního loftu v Rezidenci Sacre Coeur 2. Jménem společnosti SATPO výkonná ředitelka, Linda Krásová, vstřícně uvítala zahraniční hosty, které mimo jiné i seznámila s naší společností a představila aktuální  rezidenční projekty. Nechybělo bohaté pohoštění a volná diskuze o trendech a současné situaci realitního trhu v České republice.

JA alumni

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF