" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO podpořila Andělské tváře

Společnost SATPO podpořila vánoční projekt věnovaný finanční nadaci Dobrý Anděl pod vedením slavného fotografa  Jadrana Šetlíka,  který nejenže vytvořil limitovanou edici kalendářů „Andělské tváře“ pro rok 2016, ale i  uspořádal kouzelný večer plných Andělských portrétů u příležitosti křestu  a prezentace kalendáře. V luxusním hotelu Le Palais Art v Praze, dne 20.12. 2015, vystoupila  i uznávaná houslová virtuózka Julie Svěcená, která svým vystoupením rozzářila celý večer a stala se kmotrou kalendáře. 

Společnost SATPO podpořila vánoční projekt věnovaný finanční nadaci Dobrý Anděl (www.dobryandel.cz) pod vedením slavného uměleckého fotografa  Jadrana Šetlíka (www.jadransetlik.com),  který nejenže vytvořil limitovanou edici kalendářů „Andělské tváře“ pro rok 2016, ale i  uspořádal kouzelný večer plných Andělských portrétů u příležitosti křestu  a prezentace kalendáře.

Tato předvánoční akce se konala  v luxusním hotelu Le Palais Art v Praze, dne 20.12. 2015, a významným hostem (kmotrou kalendáře) byla uznávaná houslová virtuózka Julie Svěcená, která svým vystoupením rozzářila celý večer. Společnost SATPO byla jedním z hlavních partnerů tohoto projektu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF