0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO Opening Party - slavnostní akce

U příležitosti otevření nového SATPO prodejního centra jsme uspořádali, dne 11. května 2017, přátelské setkání  pro významné obchodní partnery, přátelé a majitelé rezidenčních jednotek ze všech projektů SATPO. Spojení úžasné módní přehlídky luxusních oděvů od návrhářky Melia Marchi s výstavou obrazů malíře Dominika Běhala  a s prohlídkami vzorových bytů vytvořilo příjemnou atmosféru.

U příležitosti otevření nového SATPO prodejního centra jsme uspořádali, dne 11. května 2017, přátelské setkání pro významné obchodní partnery, přátelé a majitelé rezidenčních jednotek ze všech projektů SATPO. 
 
Spojení úžasné módní přehlídky luxusních oděvů od návrhářky Melia Marchi s výstavou obrazů malíře Dominika Běhala  a s prohlídkami vzorových bytů vytvořilo příjemnou atmosféru za doprovodu živé hudby sólového muzikanta, Josefa Snětivého. Za shlédnutí stojí tato videoprezentace.

Návštěva dvoupodlažního loftu od designérky Ivanka Kowalski v opravdu prémiovém standardu, stejně jako nedokončený loft o velikosti 230 m2 se zahradou a terasou stál za pozornost, hosté si mohli prohlédnout nejen velkoformátové obrazy, ale i designový nábytek značky Diva Home či značky NARKi v prodejní hodnotě až s 6-ti místnou částkou.

Velký dík patří společnosti Dobrá vína, s.r.o., která po celý večer nabízela široký sortiment francouzského výběrového vína, stejně jako čokoládové lanýže. O pohoštění se postarala cateringová společnost CREAM & Cuisine.  V průběhu večera se dále prezentovala společnost Decoland plná interiérového designu, společnost Hanys se svou rodinnou produkcí luxusních olejů, dále pak kadeřnictví Make Your Charm, díky kterým si hosté domů odnesli překvásnou růži i s pozvánkou do tohoto luxusního studia nejen plné péče o vlasy, ale i spa věnované čtyřnohým miláčkům. Za květinovou výzdobu se postarala společnost Florentina Praha, která ozdobila i velkolepou módní přehlídku.

V závěru večera nechyběla ani bohatá tombola v celkové hodnotě přes 70tis Kč od partnerů: návrhářky Melia Marchi, firma Alnus, firma Hanys, firma Marthi Design, firma Decoland, Holmes Place, společnost Bedeur a kadeřnictví Make Your Charm. Všem partnerům akce velice děkujeme za skvělou spolupráci.

Domů si hosté odnesli nejen inspiraci ze světa moderního bydlení a trendů interiérového uspořádání, ale i dárkové pozornosti od našich partnerů.

Velice rádi jsme se s Vámi setkali a ti, kteří nemohli dorazit, přikládáme alespoň malou ochutnávku toho, jak naše slavnostní akce vypadala. Do našeho prodejního centra jste vždy srdečně zváni, stejně jako na prohlídky rezidenčního bydlení či komerčních prostor k prodeji či pronájmu. Těšíme se opět někdy příště na viděnou.

Přehled partnerů:

Melia Marchi - www.meliamarchi.cz , Dobrá vína - www.dobravina.cz , Dominik Běhal - www.dominikbehal.com , Diva Home - www.diva-home.com , Bedeur - www.bedeur.com/cz , Decoland - www.decoland.cz , Hanys - www.hanys-oleje.cz , Florentina Praha - 603 524 919, Make Your Charm - www.makeyourcharm.cz , živá hudba - www.pepson.cz .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF