0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO na konferenci JA Podnikavost ve vzdělávání 2023

Dne 30. 8. 2023 se v hlavním sídle Senátu Parlamentu ČR konala konference JA Podnikavost ve vzdělávání 2023, kterého se zúčastnil zástupce naší společnosti jako jeden z ambasadorů v rámci organizace JA Czech.

Úvodní slovo pronesl předseda Senátu PČR, pan Miloš Vystrčil, který v rámci projevu zdůraznil, jak důležité je podnikání pro zemi, neboť buduje samostatnost a vitalitu, tvoří kulturu naší podnikatelské zemi. Při té příležitosti také poděkoval organizaci JA Czech, učitelům, mentorům a ambasadorům za veškeré aktivity organizované v roce 2022 a vyjádřil plnou podporu i do dalších let.

Hlavním bodem konference byla prezentace plánovaných soutěží, akcí a aktivit pro rok 2023, ředitel organizace JA Czech prezentoval také změny a novinky, na které se mohou těšit žáci pro I., II. stupeň ZŠ a zejména i středoškoláci a studenti vysokých škol. V průběhu konference nechyběly inspirativní projevy úspěšných podnikatelů podporující JA.

Naše společnost pro letošní školní rok již potvrdila dodání výukových programů JA do vybraných základních škol, absolventům nabídne graduaci a velmi oblíbenou exkurzi do společnosti, stejně tak bude i nadále aktivní v rámci odborné poroty při soutěžích jako je JA Top Logo či JA Firma.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF