0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO living v showroomu společnosti Bedeur

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se ve vinohradském showroomu společnosti Bedeur uskutečnila prezentace kontinentálních ručně vyráběných postelí exkluzivně připravená pro členy klubu SATPO living. Naši klienti měli možnost vyzkoušet si na vlastní kůži kouzlo kvalitního spánku a ve volné diskuzi spojené s bohatým pohoštěním se dozvěděli více o výhodách použitých materiálů.

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se ve vinohradském showroomu společnosti Bedeur uskutečnila prezentace kontinentálních ručně vyráběných postelí exkluzivně připravená pro členy klubu SATPO living.

Naši klienti měli možnost vyzkoušet si na vlastní kůži kouzlo kvalitního spánku a ve volné diskuzi spojené s bohatým pohoštěním se dozvěděli více o výhodách použitých materiálů.

Společnost Bedeur, výrobce luxusních postelí a matrací, je hrdým partnerem klubu SATPO living. Kvalitní produkty z 100% přírodních materiálů si můžete prohlédnout v showroomu na Vinohradské třídě 41 nebo v New Living Centre v pražských Stodůlkách, kde mají sídlo i další vybraní partneři klubu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF