0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO již 10 let podporuje nadaci DOBRÝ ANDĚL

Společnost SATPO je hrdým partnerem finanční nadace DOBRÝ ANDĚL již od jejího založení, a proto jsme měli příležitost zúčastnit se výročního setkání finančních partnerů, zakladatelů a členů dozorčí správní rady.

Neformální snídaně proběhla dne 14. září 2021 v hotelu Radisson Blu Alcron Hotel na Praze 1, při které zástupci Dobrého anděla prezentovali aktuální situaci a kondici organizace, představili nejbližší plány a vize, nechyběl ani prostor ke vzájemné diskuzi. Letošní setkání mělo i narozeninovou příchuť, protože počátkem listopadu s Dobrým andělem oslavíme 10. výročí od založení nadace.

Jsme rádi, že díky nadaci Dobrý anděl můžeme pomáhat tam, kde je potřeba.  

Více informací najdete na www.dobryandel.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím