0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO již 10 let podporuje nadaci Dobrý anděl

Společnost SATPO je hrdým partnerem finanční nadace Dobrý anděl již od jejího založení, a proto jsme měli příležitost zúčastnit se výročního setkání finančních partnerů, zakladatelů a členů dozorčí správní rady.

Neformální snídaně proběhla dne 14. září 2021 v hotelu Radisson Blu Alcron Hotel na Praze 1, při které zástupci Dobrého anděla prezentovali aktuální situaci a kondici organizace, představili nejbližší plány a vize, nechyběl ani prostor ke vzájemné diskuzi. Letošní setkání mělo i narozeninovou příchuť, protože počátkem listopadu s Dobrým andělem oslavíme 10. výročí od založení nadace. Jsme rádi, že díky nadaci Dobrý anděl můžeme pomáhat tam, kde je potřeba.  

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF