0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO jako odborný poradce pro studenty

V rámci vzdělávací organizace Junior Achievement jsme rádi, že se zástupce společnosti SATPO management, s.r.o. mohl účastnit 2. ročníku soutěže Top Logo JA Studentských firem jako odborný porotce v krajském kole a také v národní porotě.

Hodnotily se ty nejlepší grafické designy loga a produkce reklamního videa. Soutěž Top Logo probíhá za podpory paní europoslankyně Martiny Dlabajové a vítězové krajských kol se mohou těšit na návštěvu Evropského parlamentu ve Štrasburku. Celkem se registrovalo 116 přihlášených prací z celkového počtu 237 Studentských firem registrovaných v programu v tomto školním roce 2021/2022.

JA Czech je obecně prospěšná vzdělávací organizace založená panem Tomášem Baťou, která již od roku 1992 realizuje na českých školách ucelenou koncepci podnikatelského vzdělávání. Formuje podnikatelské myšlení a finanční gramotnost mladých lidí, propojuje je s lidmi z praxe a pomáhá nastartovat jejich úspěšnou profesní kariéru. Ve spolupráci se školami vytváří příznivé a motivující prostředí pro rozvoj osobních dovedností v rámci podnikatelského vzdělávání studentů i učitelů. Stěžejního projektu JA Studentská Firma, se závěrečným veletrhem JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU, se každoročně účastní tisíce středoškoláků.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF