0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO - FASHION GALA DINNER

Praha se v posledních letech stává významnou módní metropolí a je nám potěšením, že naše společnost měla příležitost podpořit exkluzivní FASHION GALA DINNER, který se konal dne 4. 12. 2012 v luxusním pražském Mandarin Oriental hotelu.

V průběhu slavnostní večeře proběhla módní přehlídka luxusního spodního prádla LA PERLA a překrásných šperků BUCHERON. Ženská krása se mohla obdivovat po celou dobu večera. Ženská krása se mohla obdivovat po celou dobu večera, bezpochyby byla představená modelkami jako je Simona Krainová, Andrea Verešová, Kateřina Sokolová, Alena Šeredová, Tamara Kotvalová a dalšími světově uznávanými osobnostmi módního průmyslu. Celá akce byla organizována agenturou Czechoslovak Models, která mimo jiné je patronem Prague Fashion Weekend, na který se můžeme těšit opět příští rok.

Zpět na přehled novinek

SATPO - FASHION GALA DINNER

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF