0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

SATPO 11 let s nadací Dobrý anděl

Společnost SATPO je hrdým partnerem nadace Dobrý anděl již od jejího založení.  Zúčastnili jsme se výročního setkání finančních partnerů, zakladatelů a členů dozorčí správní rady.

Ve čtvrtek, dne 16. března 2023, proběhlo výroční setkání nadace Dobrý anděl. Těší nás, jak efektivně je nadace řízena a jak pozitivně přispívá české společnosti. Díky zakladatelům, finančním partnerům a filantropům jsou financovány provozní náklady nadace, takže libovolné příspěvky od dárců jsou každý měsíc distribuovány do posledního haléře rodinám, které se vlivem závažné a dlouhodobé nemoci dostaly do tíživé situace.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF