0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Sacre Coeur 2

Dne 20. března 2015, právě když došlo k částečnému zatmění Slunce, největšímu v České republice viditelném mezi lety 2011 a 2026, stavební společnost METROSTAV a.s se úspěšně podařilo zdvihnout první nosník ocelové konstrukce rezidenčního projektu Sacre Coeur 2. Jedná se o unikátní moment a technologickou raritu v rámci výstavby nad Strahovským tunelem.

Dne 20. března 2015, právě když došlo k částečnému zatmění Slunce,  největšímu v České republice viditelné mezi lety 2011 a 2026, stavební společnost METROSTAV a.s. se úspěšně podařilo zdvihnout první nosník ocelové konstrukce rezidenčního projektu Sacre Coeur 2. Jedná se o unikátní moment a technologickou raritu v rámci výstavby nad Strahovským tunelem. Pro zvdižení ocelové konstrukce byly zapotřebí 2 největší jeřáby dostupné u nás v republice, dlouhá příprava a několik hodin detailní kontroly v rámci zdvižení. V dalších dvou týdnech proběhne příprava na vztyčení dalších tří ocelových konstrukcí a zahájí se již běžné stavební práce.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF