0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Sacre Coeur 2 - ocelová konstrukce

V rámci výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2 byla ukončena fáze výroby ocelové konstrukce, která zahrnovala výrobu pásů, styčníků a diagonál, připravili se nařezané profily, zkrátka vše, co je potřeba pro vztyčení nosníků a montáž ocelové konstrukce jedním z největších jeřábů v České republice.   

V rámci výstavby rezidenčního projektu Sacre Coeur2 byla ukončena fáze výroby ocelové konstrukce, která zahrnovala výrobu pásů, styčníků a diagonál, připravili se nařezané profily, zkrátka vše, co je potřeba pro vztyčení nosníků a montáž ocelové konstrukce jedním z největších jeřábů v České republice. 

Výroba byla nepřetržitá, takže na ranní směně pracovalo 15 svářečů, na odpolední stejně tak a na noční směně dalších 9 svářečů. Jedná se o unikátní zhotovení ocelové konstrukce, která se stane základem pro další stavební část jednotlivých pater rezidenčního projektu.  

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF