0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

REZIDENCE SACRE COEUR 2 - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V oblíbené pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem proběhly ve dnech 24. a 25. června 2016 v Rezidenci Sacre Coeur2 slavnostní DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.  Přes 250 hostů se seznámilo s touto exkluzivní Rezidencí. Nechyběla prodejní výstava, osvěžující koktejly, občerstvení, taneční vystoupení a atraktivní prezentace mnoha partnerů ze světa moderního interiéru a bohatého životního stylu.

V prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov, proběhly ve dnech 24. a 25. června 2016 v Rezidenci Sacre Coeur2 slavnostní Dny otevřených dveří.

Přes 250 hostů se seznámilo s prémiovým standardem Rezidence a s aktuální nabídkou bytových jednotek s dispozicí od 2+kk do 5+kk. Spojení prodejní výstavy předního českého malíře Dominika Mareše a atraktivní prezentace partnerů nejen z klubu SATPO living vytvořilo příjemnou atmosféru. Obchodní tým společnosti SATPO představil i nový rezidenční projekt Vitality Rezidence, který se začne stavět již na konci letošního roku.

Samozřejmostí byla široká nabídka osvěžujících koktejlů a limonád, bohaté občerstvení, taneční vystoupení a dětský koutek. Každý z hostů si cestou domů odnesl inspiraci ze světa novinek a módních trendů interiéru a navíc obdržel i dárkové pozornosti od partnerů Bedeur, Asklepion a H-Plus. Děkujeme všem zúčastněným partnerům za skvělou spolupráci.

Partneři klubu SATPO living:          

Hlavní partneři akce:                www.lg.com , www.programhplus.cz , www.asklepion.cz

Vystavovatel:                           Dominik Mareš www.domar.cz

Dodavatelé:                              Prague Catering, Balondekor, BarStars

Zpět na přehled novinek

REZIDENCE SACRE COEUR 2 - DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF