0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Rezidence Kobrova - tisková konference

Dne 5. října 2017 proběhlo slavnostní představení nového developerského projektu Rezidence Kobrova v našem prodejním centru SATPO. Kromě prezentace projektu za účasti autorů ze studia Schindler Seko Architects hosté shlédli i výstavu uměleckých obrazů, designového skla, prohlídli si nově dokončené lofty a luxusní italský interiér. Bohaté občerstvení a degustace vynikající čokolády vytvořilo příjemnou atmosféru a nechyběla ani dárkové pozornosti ze světa moderního bydlení.

 

Dne 5. října 2017 se v dopoledních hodinách uskutečnilo neformální setkání u příležitosti představení nového developerského projektu Rezidence Kobrova v našem prodejním centru SATPO v Rezidenci Sacre Coeur2 na adrese Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5.

Úvodního slova se ujala výkonná ředitelka, Linda Krasová, která krátce představila váženým hostům ze světa médií a obchodním partnerům naší společnost aktuální rezidenční projekty, zmínila úspěšnou druhou vlnu emise nových dluhopisů a v neposlední řadě se podělila o úspěch Rezidence Sacre Coeur2 , která se stala finalistou v kategorii Best Residential Project v mezinárodní soutěži MIPIM 2017.

Hlavním tématem setkání bylo slavnostní představení Rezidence Kobrova za účasti autorů projektu, pana Ing. arch. Jana Schindlera a pana Ing. arch. Jiřího Prokopce ze studia Schindler Seko Architects, které doplnila o obchodní část manažerka prodeje Irena Houžvičková.

Slovem jednoho z autorů projektu Rezidence Kobrova, Jana Schindlera, ze Schindler Seko Architects: „Rezidence Kobrova je poslední úderný kámen, který v této lokalitě připravujeme a který uzavírá celkovou figuru této lokality.“

Slavnostní zahájení výstavy uměleckých obrazů z galerie Latin Art a výstava designového skla z galerie Glassimo ve spojení s bohatým občerstvením a degustací vynikající čokolády (www.cokolada.cz) vytvořilo příjemnou atmosféru. Součástí programu byla i prohlídka nově dokončených loftů v Rezidenci Sacre Coeur2 s malou ukázku luxusního italského interiéru od studia DIVA HOME a interiér od designové architektky Ivanky Kowalski..

Domů si hosté odnesli nejen inspiraci ze světa moderního bydlení a trendů interiérového uspořádání, ale i vstupenku do světa bezstarostných dnů na využití služeb concierge zdarma od společnosti Unique Concept.

 

Zpět na přehled novinek

Rezidence Kobrova - tisková konference

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF