0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

První celorepublikový triatlon v roce 2020

Společnost SATPO podpořila letošní první celorepublikový triatlon. V závodě na 750 metrů plavání,  20 km na kole a 5 km běhu nás reprezentovala závodnice, která vybojovala krásné 3. místo ve své AG kategorii a i celkově v kategorii ženy. 

Společnost SATPO podpořila první celorepublikový triatlon v letošním roce, který se konal 23.5.2020 v Sprint Triatlon Labe Aréně v Račicích. Vítězům závodu jsme věnovali láhev prosecca plnou zlata a každý účastník obdržel naše vydání SATPO news plné inspirace ze světa bydlení a životního stylu.

"V souvislosti s pandemii Covid-19  jsou poslední měsíce nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy těžké, o to více pro organizace, které se snaží budovat v naší společnosti vztah ke sportu, umění, společenské zodpovědnosti. Jsme rádi, že jsme podpořili tento závod a pevně doufám, že přízeň podpory si udrží i ostatní společnosti v rámci organizace akcí pro širokou veřejnost.", sděluje manažerka médií a tisku, Ing. Tereza Tomšů. 

Seriál triatlonových závodů LABE ARENA je organizován zkušeným týmem, který každoročně již mnoho let organizuje triatlonové závody Hamrman. Závody jsou koncipované jako test formy, vybavení a setkání se s přáteli. Více na  https://www.hamrman.cz/

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF