0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Od 1.1.2013 platí při prodeji budovy nebo její jednotky povinnost předávat klientům Průkaz energetické náročnosti budovy.

Při koupi bytu (podpisu kupní smlouvy) v našich projektech obdržíte Průkaz energetické náročnosti budovy, který obsahuje vyznačení příslušné kategorie, do které objekt spadá a hodnotí veškeré energie potřebné pro provoz budovy.

Průkaz energetické náročnosti budovy pro naše projekty vystavuje autorizovaný energetický auditor a platí 10 let ode dne jeho vyhotovení nebo do provedení větší změny.

Od 1.1.2013 platí při prodeji budovy nebo její jednotky povinnost předávat klientům Průkaz energetické náročnosti budovy.

Při koupi bytu (podpisu kupní smlouvy) v našich projektech obdržíte Průkaz energetické náročnosti budovy, který obsahuje vyznačení příslušné kategorie, do které objekt spadá a hodnotí veškeré energie potřebné pro provoz budovy.

Průkaz energetické náročnosti budovy pro naše projekty vystavuje autorizovaný energetický auditor a platí 10 let ode dne jeho vyhotovení nebo do provedení větší změny.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF