0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Prostor, který se přizpůsobí Vašemu podnikání

Využijte akční nabídky na poslední komerční prostor v prodeji v Rezidenci Vitality se slevou 2 000 000 Kč nebo šest měsíců nájem zdarma.

Nabízíme poslední komerční prostor 358 m2 S AKČNÍ SLEVOU 2 000 000 Kč nebo šest měsíců nájem zdarma v prémiové Rezidenci Vitality, oceněnou Best of Realty 2018. Nachází se v rezidenční čtvrti pod pražským Petřínem, v docházkové vzdálenosti do OC Nový Smíchov u metra Anděl. Prostor je vhodný jako showroom, pro služby z oblasti péče o zdraví a tělo, obchod, výdejna zboží, reprezentativní místo pro finanční či právní poradenství.

Obchodní prostor je ihned k dispozici ve stavu shell & core. V rámci finálního dokončení nabízí naše společnost odborné služby a široký výběr partnerů ze světa interiéru v rámci klubu LIVING, samozřejmostí je právní a finanční poradenství.

Realitní specialistka Tereza Hejlová je připravena představit prostor a jeho potenciál pro podnikání. Objednejte si nezávaznou prohlídku na tel. čísle 702 205 205 nebo nám napište pro více informací na prodej@satpo.cz.

Více zde: Investice do komerce se vyplatí


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF