0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PRONÁJEM OBCHODNÍCH PROSTOR

Obchodní prostory vhodné pro podnikání na dlouhodobý pronájem.

Obchodní prostory o výměře 354 m2  a 270 m2 v prvním podlaží moderním prémiovém projektu Vitality Rezidence v centru Prahy v blízkosti zeleně. Prostory se skládají z obchodní plochy, dvou skladů a zázemí. Prostor je nabízen ve stavu shell & core a bude dokončen naší společností dle požadavků klienta – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v nabídkových cenách.

Velkou předností jsou služby recepce 24/7 a nadstandardní zázemí celého objektu, kam patří společenská místnost, tělocvična, kinosál, kuřácký salón, relaxační venkovní zóna, restaurace, aj. Volitelně je možné k obchodnímu prostoru pronajmout garážová stání.

Nabídkovou cenu a detail nabízeného prostoru je ke stažení níže včetně ceny nájemného.

Vitality Rezidence obdržela 3.místo v soutěži Best of Realty v kategorii malých rezidenčních projektů.
 

Vitality Rezidence

půdorys prostoru A1 104

půdorys prostoru A 103

energetický štítek

společenská zóna

kinosál

šatna

tělocvična

Zpět na přehled novinek

materiály ke stažení

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF