0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Prohlédněte si aktuální nabídku luxusních bytů

V portfoliu společnosti SATPO se  objevily nové nabídky velkorysých a vzdušných bytů, ve kterých můžete najít svůj nový domov.

Vysoký standart bydlení představuje apartmán 4+kk s krbem v Pařížské ulici o celkové výměře přes 300 m2, kde si ze střešní terasy budete moci užít úžasný výhled na Pražský Hrad, Vltavu a historické centrum Prahy. Byt v Roosveltově ulici s dispozicí 5+kk s plochou 371 m2 a zahradou se nachází na prestižní adrese v prémiové rezidenci s recepcí, která nabízí majitelům vnitřní bazén, saunu, fitness a také masážní a wellness služby. Do třetice po Vás máme mimořádný loftový byt zhmotňující moderní pojetí nadčasového bydlení a prostorovou svobodu s výškou stropu 5,5 m. Tento jedinečný loft se nachází v Rezidenci Sacre Coeur2 v Holečkově ulici, nedaleko Kinského zahrad a v sousedství prestižní mezinárodní školy Lycée Français de Prague. Více informací naleznete ZDE.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF