0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

prodej/pronájem sklepů a garážových stání

Volné sklepy/sklady v prodeji v Rezidenci Sacre Coeur 2 v ulici Holečkova, Praha 5 a parkovací stání na motorky či menší automobil v Rezidenci Sacre Coeur v ulici Švédská 6, Praha 5. 

V Rezidenci Sacre Coeur2 aktuálně nabízíme k prodeji či pronájmu volné skladové jednotky s výměrou od 5,9 m2 do 10,6 m2

V sousední Rezidenci Sacre Coeur lze k prodeji či pronájmu využít parkovací stání na motorky nebo menší automobil v garáži. Obě rezidence jsou monitorovány kamerovým systémem a vztahují se na ně služby recepce 24/7

Níže jsou uvedené rozměry a  cenová nabídka na prodej či pronájem včetně DPH.

Rádi Vám osobně zodpovíme případné dotazy a detailně Vás seznámíme s nabízenými prostory přímo v zázemí našeho prodejního centra. V případě zájmu nás kontaktujte na prodej@satpo.cz nebo telefonním čísle +420 702 205 205.


 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF