0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Prodej nemovitostí a klientské služby v rámci opatření Covid-19

Jménem společnosti SATPO nám dovolte vás informovat, jak nyní fungují naše služby poskytované klientům. Naše společnost v souvislosti s virem Covid-19 přijala řadu preventivních opatření, aby nedošlo k narušení poskytovaných služeb našim klientům a obchodním partnerům.

Rádi bychom vás ujistili, že náš profesionální tým poskytuje i nadále kvalitní realitní služby spojené s prodejem našich nemovitostí včetně poradenství a zprostředkování prodeje nebo pronájmu. Díky modernímu technickému vybavení funguje naše společnost i obchodní centrum v plném rozsahu, využíváme vzdálená pracovní zařízení, flexibilní hodiny a rotační práce. Všichni zaměstnanci jsou dosažitelní jako obvykle, telefonicky a e-mailem, schůzky se převážně  konají prostřednictvím konferenčního hovoru nebo videokonference.

Prodejní centrum společnosti SATPO je nyní otevřeno v klasickou otevírací dobu, splňuje nejvyšší hygienická opatření, recepce i prodejní poradci jsou vybaveni ochrannými prostředky a při osobním setkání respektují odstup dva metry od klienta. V rámci prohlídky či osobního setkání doporučujeme přijít v maximálním počtu dvou osob a bez dětí. Po prohlídce či osobním setkání nabízíme dezinfekční prostředky pro ruce. Kompletní prezentaci a cenovou nabídku předmětné nemovitosti předáváme klientovi v dárkové tašce.  

V případě zájmu o jakoukoli nemovitost z naší nabídky bude vždy klientovi zaslána prodejním poradcem detailní prezentace, cenová nabídka a veškeré dotazy mohou být zodpovězeny telefonicky či prostřednictvím mailu. V případě zájmu o prohlídku či setkání nabízíme:

  • u bytů k okamžitému nastěhování – osobní prohlídka či videokonferenční hovor dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom)
  • u pronajatých bytů určených k prodeji – osobní setkání či videokonferenční hovor s detailní prezentací nabídky dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom), v případě zájmu o koupi zajistíme osobní prohlídku či videokonferenční hovor dle preferencí klienta
  • u komerčních nemovitostí určených k pronájmu - osobní prohlídka či vediekonferenční hovor dle preferencí klienta (Teams, Skype, Zoom)

V případě, že je nutné zajistit podpis smlouvy či jakéhokoli dokumentu, nabízíme vyslání kurýra, který vše potřebné vyzvedne a zařídí. Je v našem zájmu poskytnout maximální komfort každému z klientů a omezit mezilidský kontakt na minimum. 

Děkujeme za vaši důvěru a porozumění, prodejní tým SATPO

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF