0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

PŘIJĎTE SI PRO SLEVU AŽ MILIÓN KORUN!

Využijte atraktivní nabídky při koupi bytové jednotky s dispozicí 4+kk v Rezidenci JESENIOVA se slevou až do výše Kč 1.000.000,-! Nabízíme posledních 5 volných bytů s výměrou od 116 do 120 m2 v ulici Jeseniova na Praze 3.  Každý byt má prostornou terasu či lodžii s výhledem do parku Parukářka či na centrum Prahy.   

Využijte atraktivní nabídky při koupi bytové jednotky s dispozicí 4+kk v Rezidenci JESENIOVA se slevou až do výše Kč 1.000.000,-! Nabízíme posledních 5 volných bytů s výměrou od 116 do 120 m2 v ulici Jeseniova na Praze 3.  Každý byt má prostornou terasu či lodžii s výhledem do parku Parukářka či na centrum Prahy.   Dispozice bytů stejně jako celá Rezidence je postavená v harmonii s přírodou dle „feng shui“ a splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury, nechybí 24/7 recepce, kamerový systém, dětské hřiště a dostatečný počet parkovacích stání. Pro více informací kontaktujte prodejní poradce nebo pište na prodej@satpo.cz .

Nabídka platí do konce roku 2014 při podpisu rezervační smlouvy.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF