0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Příjď si zaplavat a inspiruj se!

Poslední květnový víkend na pražském plaveckém stadionu Strahov proběhla sportovní událost – plavecký trénink pod vedením trenérů. Akce byla provázena skvělou atmosférou moderního relaxačního centra. Dalším zážitkem pro příznivce vodních aktivit byla druhá část programu, kdy se účastníci přesunuli do kanceláře společnosti SATPO.

Poslední květnový víkend na pražském plaveckém stadionu Strahov proběhla sportovní událost – plavecký trénink pod vedením trenérů. Akce byla provázena skvělou atmosférou moderního relaxačního centra.

Dalším zážitkem pro příznivce vodních aktivit byla druhá část programu, kdy se účastníci přesunuli do kanceláře společnosti SATPO. Tam proběhlo seznámení a diskuze s VIP hostem – elitním českým triatlonistou, který se specializuje na dlouhé tratě – Tomášem Mikou. Triatlon je moderní a stále se rozvíjející sport, jehož nedělitelnou součástí je nejen běh, jízda na kole, ale i plávání. Pro mnoho lidi plavání je jednou z důležitých volnočasových aktivit, která člověku pomůže jako psychický ventil v dnešní uspěchané době.

Partneři akce byli: triatlonový klub ElabTeam, triatlonové centrum BeTri, Aqua Angels. Je pro nás velice příjemné, že můžeme být součástí akcí jako byla SWIM FOR JOY! Těšíme se na další! Sport je život!  

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím