0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POZVÁNKA - Rezidence Sacre Coeur 2

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky moderních bytů v Rezidenci SACRE COEUR2 v prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. V pátek, dne 24.června od 15 do 20 hodin a v sobotu, dne 25. června od 10 do 18 hodin Vás čeká příjemná atmosféra plná koktejlového osvěžení s degustačním občerstvením, potěší i výstava obrazů významného malíře Dominika Mareše.

Přijměte, prosím, naše pozvání a přijďte si vybrat ze široké nabídky moderních bytů v Rezidenci SACRE COEUR2 v prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov.

  • V pátek             dne 24.června od 15.00 do 20.00 hodin
  • V sobotu          dne 25. června od 10.00 do 18.00 hodin

Čeká Vás příjemná atmosféra plná koktejlového osvěžení s degustačním občerstvením, potěší i výstava obrazů významného malíře Dominika Mareše, www.domar.cz . Pro ty nejmenší je zajištěn dětský program, dárkovou pozornost pro všechny hosté připraví společnost Asklepion, klinika laserové a estetické medicíny, a klinika prémiové péče o zdraví Program H Plus. Nebude chybět ani prezentace novinek ze světa interiéru a designu od našich partnerů v rámci našeho SATPO living klubu.

Seznámíme Vás s  opravdovým „ pokladem mezi byty“.  Byty Vás okouzlí vysokým standardem a pěknými  výhledy na historické centrum Prahy nebo Bertramku. Více informací o Rezidenci a aktuální nabídce naleznete ZDE .

Pro rezervaci přesného času soukromé prohlídky s jedním z našich obchodních poradců, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO, www.satpo.cz

satpo

satpo

sacre coeur

satpo sacre

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF