0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POZVÁNKA PRAGUE NEXT

Společnost SATPO si Vás uctivě dovoluje pozvat na výstavu současné moderní architektury hlavního města Prahy.

U příležitosti 14. ročníku mezinárodního festivalu architektury a urbanismu Architecture Week Praha jste srdečně zváni na výstavu současné moderní architektury hlavního města Prahy v termínu od 24. 10. - 27. 10. 2019.

Jedná se o unikátní výstavu prezentující více než 190 architektonickýchc projektů, vizi hlavního města Prahy v jednotlivých městských částí.

Výstava se koná ve Výstavní síň Mánes, Masarykovo nábřeží 250/1, Praha 1, která je otevřena denně od 10:00 do 21:00 hod. Vstup je ZDARMA. Více informací na www.architectureweek.cz .

Hlavním organizátorem této akce je Architecture Week, se kterým společnost SATPO spolupracovala již minulý rok. V letošním roce společnost SATPO opět  finančně podpořila cleý mezinárodní festival.

 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF