0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Pozvánka na Dny otevřených dveří ve Vitality Rezidenci

Zveme vás na Dny otevřených dveří spojené s uměleckou výstavou ve spolupráci se showroomem designu Deelive, výstavou obrazů mexického umělce Lucia Fuentese a váz českého keramického designéra Milana Pekaře.

Přijďte si vybrat nové bydlení nebo komerční prostory pro Vaše podnikání a nechte se inspirovat uměleckou výstavou, která proběhne ve spolupráci se showroomem designu Deelive. Těšit se můžete na výstavu obrazů mexického umělce Lucia Fuentese a krásné vázy českého keramického designéra Milana Pekaře. Dny otevřených dveří se budou konat v obchodních prostorech Vitality Rezidence na adrese Kobrova 6, vstup přímo z ulice Kobrova v termínech: středa 16.6. od 15:00 do 19:00 a čtvrtek 17.6. od 15:00 do 19:00.

Přijďte a vybírejte nové bydlení nebo obchodní prostory v centru Prahy pod Petřínem. Využijte cenově výhodné nabídky koupě nebo pronájmu obchodních prostor ve Vitality Rezidenci: 5% sleva z prodejní ceny (s DPH) nebo 1 rok nájemného zdarma včetně poplatků za provozní služby.

Po celou dobu se Vám bude věnovat náš profesionální tým realitních specialistů, nebude chybět občerstvení a nové vydání SATPO news. Náš obchodní tým Vám také představí jednotky v nových rezidenčních projektech Holečkova House Rezidence Kobrova, které jsou již ve výstavbě. Rádi Vám také představíme aktuální nabídku nemovitostí pod značkou City Home.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF