0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Pozvánka na Beauty Party

Zveme vás na Beauty Party jménem Kliniky a institutu estetické medicíny Asklepion, s poditutlem "Pigmentové skvrny, sbohem!" Těšit se můžete na nejnovější a nejspolehlivější metody v odstraňování pigmentací a dalších známek stárnutí, novinky čistě přírodní a účinné kosmetiky Phytomer a příjemnou atmosféru spojenou s občerstevním.

Jménem společnosti SATPO přijměte pozvání na BEAUTY PARTY , které organizuje Klinika a institut estetické medicíny Asklepion, s poditutlem Pigmentové skvrny, sbohem

Na co se můžete těšit?

Podzim, čas pro mou pleť - MUDr. Marcela Brenerová, dermatoložka Asklepionu vás seznámí s nejnovějšími a nejspolehlivějšími metodami odstraňování pigmentací a dalších známek stárnutí. 

Depigmentační program Phytomer - zkušená kosmetička Asklepionu představí novinky čistě přírodní a vysoce účinné kosmetiky Phytomer. Během večera můžete zdarma využít účinky obličejového programu přístroje LPG a nakoupit výrobky za zvýhodněné ceny.

Ošetření dermatoložkou za výhodné ceny - nehcte si během večera vyhladit vrásky botulotoxinem, výplněmi s kyselinou hyaluronovou, absolvujte drobné laserové zákroky k odstranění žilek, znamének či pigmentací za speciální eventové ceny. Konzultace k ošetření je během eventu zdarma. 

Analýza pleti přístrojem Visia ZDARMA

Dále se můžete těšit na dárky pro každou účastnici, tombolu a prezentaci šperků. 

Akce se koná 4.10.2016 od 18 hodin v prostorách kliniky Asklepion, Londýnská 39, Praha 2, oddělení dermatologie v přízemí. Svou účast prosím potvrďte na email vitkova@asklepion.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF