0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Pozvánka na Beauty Party

Zveme vás na Beauty Party jménem Kliniky a institutu estetické medicíny Asklepion, s poditutlem "Pigmentové skvrny, sbohem!" Těšit se můžete na nejnovější a nejspolehlivější metody v odstraňování pigmentací a dalších známek stárnutí, novinky čistě přírodní a účinné kosmetiky Phytomer a příjemnou atmosféru spojenou s občerstevním.

Jménem společnosti SATPO přijměte pozvání na BEAUTY PARTY , které organizuje Klinika a institut estetické medicíny Asklepion, s poditutlem Pigmentové skvrny, sbohem

Na co se můžete těšit?

Podzim, čas pro mou pleť - MUDr. Marcela Brenerová, dermatoložka Asklepionu vás seznámí s nejnovějšími a nejspolehlivějšími metodami odstraňování pigmentací a dalších známek stárnutí. 

Depigmentační program Phytomer - zkušená kosmetička Asklepionu představí novinky čistě přírodní a vysoce účinné kosmetiky Phytomer. Během večera můžete zdarma využít účinky obličejového programu přístroje LPG a nakoupit výrobky za zvýhodněné ceny.

Ošetření dermatoložkou za výhodné ceny - nehcte si během večera vyhladit vrásky botulotoxinem, výplněmi s kyselinou hyaluronovou, absolvujte drobné laserové zákroky k odstranění žilek, znamének či pigmentací za speciální eventové ceny. Konzultace k ošetření je během eventu zdarma. 

Analýza pleti přístrojem Visia ZDARMA

Dále se můžete těšit na dárky pro každou účastnici, tombolu a prezentaci šperků. 

Akce se koná 4.10.2016 od 18 hodin v prostorách kliniky Asklepion, Londýnská 39, Praha 2, oddělení dermatologie v přízemí. Svou účast prosím potvrďte na email vitkova@asklepion.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím