0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POZVÁNKA do Rezidence SACRE COEUR 2

Přijměte, prosím, naše pozvání na prohlídku prémiových bytů vždy ve středu od 15.00 do 18 hodin do Rezidenci SACRE COEUR2 v prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov.  Těšit se můžete na NOVĚ otevřený vzorový byt, VÝSTAVU obrazů předního fotografa Jadrana Šetlíka a prezentaci sousedního projektu Vitality Rezidence.

Přijměte, prosím, naše pozvání na prohlídku prémiových bytů vždy ve středu od 15.00 do 18 hodin do Rezidenci SACRE COEUR2 v prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov.  Seznámíme Vás s  opravdovým „ pokladem mezi byty“.  Byty Vás okouzlí vysokým standardem, velkorysým prostorem a pěknými  výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

  • středa          dne 28. září od 15.00 do 18.00 hodin - již proběhlo
  • středa          dne 5. října od 15.00 do 18.00 hodin - již proběhlo
  • středa          dne 12. října od 15.00 do 18.00 hodin - již proběhlo
  • středa          dne 19. října od 15.00 do 18.00 hodin -  již proběhlo
  • středa          dne 26. října od 15.00 do 18.00 hodin - již proběhlo

Kromě prohlídky bytů, dvoupodlažních mezonetů se zahrádkou, se můžete těšit na prezentaci sousedního rezidenčního projektu Vitality Rezidence, našeho klubu SATPO living a nově otevřené vzorové byty s designovým interiérem od společnosti DECOLAND a Comeinterior.  

Za pozornost stojí i prohlídka obrazů významného fotografa Jadrana Šetlíka,  www.jadransetlik.com , prezentace luxusních interiérových doplňků od společnosti A la Maison, www.alamaison.cz . Pro všechny klienty je připraven malý dárek od společnosti ASKLEPION, kliniky laserové a estetické medicíny.  Více informací o Rezidenci a aktuální nabídce naleznete ZDE .

S výběrem Vám nejen pomůže, ale i poradí a komplexní služby zajistí, náš profesionální prodejní tým. Pro rezervaci přesného času soukromé prohlídky s jedním z našich obchodních poradců, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO, www.satpo.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF