0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Poslední volný komerční prostor v Rezidenci Vitality

Poslední komerční prostor 358 m2 v Rezidenci Vitality, oceněné Best of Realty 2018

Poslední komerční prostor 358 m2 v Rezidenci Vitality, oceněné Best of Realty 2018, je k dispozici se slevou 2 000 000 Kč nebo při pronájmu získejte šest měsíců zdarma. Prostor je vhodný jako showroom, pro služby z oblasti péče o zdraví a tělo, obchod, výdejna zboží, reprezentativní místo pro finanční či právní poradenství, veterinární ordinace apod. Obchodní prostor je ihned k dispozici ve stavu shell & core. V rámci finálního dokončení nabízí naše společnost odborné služby a široký výběr partnerů ze světa interiéru v rámci klubu LIVING, samozřejmostí je právní a finanční poradenství.

Pro nezávaznou prohlídku neváhejte kontaktovat naše klientské centrum na čísle +420 702 205 205 nebo e-mailem na info@satpo.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF