0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POSLEDNÍ VOLNÉ BYTY

Využijte poslední příležitosti nákupu bytu v Rezidenci JESENIOVA a navíc získáte druhé garážové stání ZDARMA! V nabídce jsou prostorné 4+kk bytové jednotky s balkónem, lodžií až do velikosti 120 m2.

Využijte poslední příležitosti nákupu bytu v Rezidenci JESENIOVA a navíc získáte druhé garážové stání ZDARMA! V nabídce jsou prostorné 4+kk bytové jednotky s balkónem, lodžií až do velikosti 120 m2. Rezidence JESENIOVA se nachází hned vedle parku Parukářka, nabízí klidné a bezpečí bydlení. Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým na prodej@satpo.cz či volejte +420 702 205 205.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF