" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Poslední prémiové byty 3+kk v našich projektech jsou výrazně zlevněny, sleva 2 000 000 Kč také na komerční prostor

Poslední volný komerční prostor a dva byty s dispozicí 3+kk pod pražským Petřínem, pár kroků od centra Anděl.

V  našich prémiových projektech v luxusní rezidenční čtvrti pod pražským Petřínem, pár kroků od OC Nový Smíchov  čekají pouze 2 poslední prémiové byty. V Holečkova House se nabízí s vysokým standardem finálního dokončení bytová jednotka s dispozicí 3+kk. Dispoziční řešení umožňuje celou řadu interiérových řešení. Podívejte se v galerii na exkluzivně navržený interiér pro tento byt od značky ITALIER, která je našim klientům k dispozici v rámci klubu LIVING. V Rezidenci Kobrova se nachází prostorný byt s dispozicí 3+kk s terasou, která má vstup z obývacího pokoje i z ložnice. Oba projekty jsou již zkolaudované a byty jsou k nastěhování.

Poslední komerční prostor 358 m2 v Rezidenci Vitality, oceněné Best of Realty 2018, je k dispozici se slevou 2 000 000 Kč nebo při pronájmu získejte šest měsíců zdarma. Prostor je vhodný jako showroom, pro služby z oblasti péče o zdraví a tělo, obchod, výdejna zboží, reprezentativní místo pro finanční či právní poradenství, veterinární ordinace apod. Obchodní prostor je ihned k dispozici ve stavu shell & core. V rámci finálního dokončení nabízí naše společnost odborné služby a široký výběr partnerů ze světa interiéru v rámci klubu LIVING, samozřejmostí je právní a finanční poradenství.

Pro nezávaznou prohlídku neváhejte kontaktovat naše klientské centrum na čísle +420 702 205 205 nebo e-mailem na info@satpo.cz.

vizualizace, Holečkova House

Rezidence Kobrova ve výstavbě

vizualizace, Holečkova House

okolí rezidencí

vizualizace, rezidence Kobrova

okolí rezidencí

vizualizace, Holečkova House

okolí rezidencí

okolí rezidencí

vizualizace, rezidence Kobrova

Rezidence Holečkova House ve výstavbě

vizualizace, Holečkova House

Rezidence Vitality

vizualizace, Rezidence Vitality

Rezidence Vitality

vizualizace, Rezidence Vitality


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF