0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Poslední prémiové byty 3+kk v našich projektech jsou výrazně zlevněny

Poslední dva byty s dispozicí 3+kk pod pražským Petřínem, pár kroků od centra Anděl, nyní výrazně levněji oproti dřívější nabídkové ceně.

V  našich prémiových projektech v luxusní rezidenční čtvrti pod pražským Petřínem, pár kroků od OC Nový Smíchov čekají už pouze 2 poslední prémiové byty. V Holečkova House se nabízí s vysokým standardem finálního dokončení bytová jednotka s dispozicí 3+kk. Dispoziční řešení umožňuje celou řadu interiérových řešení. Podívejte se v galerii na exkluzivně navržený interiér pro tento byt od značky ITALIER, která je našim klientům k dispozici v rámci klubu LIVING.

V Rezidenci Kobrova se nachází prostorný byt s dispozicí 3+kk s terasou, která má vstup z obývacího pokoje i z ložnice. Oba projekty jsou již zkolaudované a byty jsou k nastěhování. U obou jednotek je v ceně i garážové stání.

V rámci finálního dokončení nabízí naše společnost odborné služby a široký výběr partnerů ze světa interiéru v rámci klubu LIVING, samozřejmostí je právní a finanční poradenství.

Pro nezávaznou prohlídku neváhejte kontaktovat naše klientské centrum na čísle +420 702 205 205 nebo e-mailem na info@satpo.cz.

Rezidence Kobrova

vizualizace, Holečkova House

okolí rezidencí

vizualizace, rezidence Kobrova

Rezidence Kobrova

Holečkova House

vizualizace, Holečkova House

okolí rezidencí

Holečkova House

vizualizace, Holečkova House

Holečkova House

okolí rezidencí

vizualizace, Holečkova House

Rezidence Kobrova

okolí rezidencí

vizualizace, rezidence Kobrova


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF