0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Poslední PENTHOUSE v prodeji

Představujeme vám POSLEDNÍ exkluzivní PENTHOUSE K PRODEJI ve velmi žádané pražské rezidenční čtvrti, v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrady, kterou ocení především milovníci historického centra Prahy a lidé s vysokými požadavky na bydlení, kvalitu a maximální komfort.

Rezidence Sacre Coeur2 nabízí poslední penthouse se střešní zahradou a terasami. Tato vila na střeše je nepopsaným listem, otevřeným prostorem, na kterém si klient s interiérovým architektem může navrhnout téměř cokoliv. Samozřejmostí je příprava pro krb, jacuzzi na terase, velkorysé úložné prostory, počet parkovacích míst dle potřeby, prioritní předvolba výtahu pro jízdu dolů. Kreativitě meze neklademe, naopak jsme připraveni kdykoli vyslechnout přání klientů. Součástí koncepce každého z pěti penthousů je velkoplošné prosklení interiéru, které nabízí majitelům panoramatické výhledy na Prahu a zároveň dodává interiéru nebývalou vzdušnost a světlost. Každá ze střešních vil má prostornou terasu v rozloze od 190 m2 do 380 m2, která je ideálním místem na posezení nebo večeři pod širým nebem. Penthouse v Rezidenci Sacre Coeur2  je členěn do dvou zón – obývací a privátní. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Ložnice, dětské pokoje a dalšímístnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Samozřejmostí jsou 24/7 recepce, bezpečnostní a kamerový systém, dostatečný počet garážových stání a sklepů. Rezidence se nachází ve svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky, v ulici Holečkova, vedle Kinského zahrady, pár minut pěšky od slavného Petřínského vrchu, Malé Strany či Pražského hradu, v bezprostřední blízkosti centra Prahy, obchodního a komerčního centra Nový Smíchov.

Rezidenční projekt Sacre Coeur2 získal ke dni 3. 11. 2014 v rámci soutěže „Czech Real Estate Award 2014“ (Realitní projekt roku) hned dvě ocenění, CENU ODBORNÉ POROTY a CENU VEŘEJNOSTI v regionu Praha 5.

Více informací o rezidenci a nabídce ZDE .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF