" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POSLEDNÍ PENTHOUSE V PRODEJI

Poslední vzdušný a neotřele moderní PENTHOUSE v prodeji v rezidenčním projektu Sacre Coeur2! Celková obytná plocha má 253 m2 a prostorná terasa s možností částečného zatravnění o rozloze  380 m2 bezesporu splňuje veškeré atributy nejvyšší kategorie bydlení. 

Představujeme vám POSLEDNÍ exkluzivní PENTHOUSE K PRODEJI ve velmi žádané pražské rezidenční čtvrti, v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrady, kterou ocení především milovníci historického centra Prahy a lidé s vysokými požadavky na bydlení, kvalitu a maximální komfort. Velkoplošné prosklení interiéru, které nabízí majitelům nejen panoramatické výhledy na Prahu, ale dodává i penthousu s obytnou plochou 255 m2 nebývalou vzdušnost a světlost.  

Možnost vlastního interiérového uspořádání nabízí otevřený prostor, na kterém si klient s interiérovým architektem může navrhnout téměř cokoliv.  Prostorná terasa s možností částečného zatravnění o rozloze  380 m2 bezesporu splňuje veškeré atributy nejvyšší kategorie bydlení . Samozřejmostí je příprava pro krb, jacuzzi na terase, velkorysé úložné prostory, počet parkovacích míst dle potřeby, výtah s prioritní volbou jízdy a se zabezpečením,  24/7 recepce, bezpečnostní a kamerový systém. Kolaudace je plánována na 4.Q. 2015.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF