0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

POSLEDNÍ luxusní BYTY

Rezidence SACRE COEUR2  má již více než 80 % bytů prodáno a zbývají poslední prémiové byty v centru Prahy na prodej! V prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov vás byty s dispozicí 2+kk až 6+kk okouzlí vysokým standardem, velkorysým prostorem a pěknými  výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

Rezidence SACRE COEUR2  má již více než 80 % prodáných bytů a zbývají poslední prémiové byty v centru Prahy na prodej! V prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov vás byty s dispozicí 2+kk až 6+kk okouzlí vysokým standardem, velkorysým prostorem a pěknými  výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

Kromě prohlídky bytů, dvoupodlažních mezonetů se zahrádkou, se můžete těšit na prezentaci sousedního rezidenčního projektu Vitality Rezidence, našeho klubu SATPO living a nově otevřené vzorové byty s designovým interiérem od společnosti DECOLAND a Comeinterior.  

Pro všechny klienty je připraven malý dárek od společnosti ASKLEPION, kliniky laserové a estetické medicíny.  Více informací o Rezidenci a aktuální nabídce naleznete ZDE .

S výběrem Vám nejen pomůže, ale i poradí a komplexní služby zajistí, náš profesionální prodejní tým. Pro rezervaci soukromé prohlídky s jedním z našich obchodních poradců, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205. Těšíme se na Vás, obchodní tým SATPO, www.satpo.cz

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF