0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Poslední byt v rezidenci pod Petřínem se slevou 1 000 000 Kč

Využijte podzimní akci na poslední byt pod Petřínem, který do konce listopadu můžete koupit levněji a navíc Vám přidáme poukaz na vybavení bytu.

V našich prémiových developerských projektech Rezidence Kobrova mezi Andělem a Petřínem jsou k dispozici už jen poslední dva byty ihned k nastěhování. V naší podzimní akci jsme každou z jednotek zlevnili o 1.000.000 Kč a zajistili také poukaz na 250 000 Kč na vybavení od našeho partnera SIKO. Akce platí do 30. 11. 2023.

REZIDENCE KOBROVA

Slunný a moderní byt o velikosti 114,5 m² se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, vstupní haly a prostorná terasy (13 m²), která nabízí příjemné venkovní posezení. Ložnice mají ensuite koupelny s WC, další toaleta je přístupná z obytné části bytu. V ceně nemovitosti je sklep 5,5 m² a garážové stání.
Půdorys a další informace najdete zde.

Původní cena 17 590 000 Kč, NYNÍ s podzimní slevou do 30. 11. 2023 za 16 590 000 Kč.


Všechny ostatní jednotky jsou rozprodány a jde tedy o poslední příležitost najít si nový domov či výhodnou investici na atraktivní adrese nedaleko obchodního centra Anděl a zároveň blízko parku Sacre Coeur a Petřína. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky na čísle 702 205 205 nebo využijte kontaktní formulář níže.

lokalita

Rezidence Kobrova

Rezidence Kobrova

Rezidence Kobrova

Rezidence Kobrova

Rezidence Kobrova

lokalita

lokalita


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF