0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Poklepání základního kamene Rezidence Laurová

Slavnostní poklepání základního kamene Rezidence Laurová

Ve čtvrtek 27.6. proběhlo poklepání základního kamene k projektu Rezidence Laurová.

Slavnostním poklepáním základního kamene byla oficiálně zahájena výstavba projektu Rezidence Laurová, který je dílem renomovaného ateliéru Aulík Fišer architekti. Tohoto významného okamžiku se kromě zástupců společnosti SATPO zúčastnil také generální dodavatel stavby Zakládání Group a.s. a zástupci architektonické kanceláře Aulík Fišer architekti.

Nový rezidenční projekt nabídne po dokončení celkem 123 bytových jednotek a sedm komerčních jednotek. Výstavba je naplánována do druhé poloviny roku 2027 a již nyní jsou byty v prodeji. Projekt představuje nejen nové prémiové bydlení, ale také příležitost pro komerční využití, čímž přispěje k rozvoji místní komunity.

Více informací o projektu naleznete zde.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF