0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Podzimní teambuilding

Netradiční firemní teambulding byl kombinací procházky se zastávkami na smíchovské náplavce a ve Žlutých lázních, a společného vaření pod taktovkou Ondřeje Slaniny v zámku Chateau St. Havel.

Jedinečný novogotický zámek Chateau St. Havel nedaleko centra Prahy je domovskou základnou školy vaření Ondřeje Slaniny. V několika teamech jsme připravili celkem 4 chody, které jsme si také snědli. Naučili jsme se, jak připravit grilovaný losos se zeleninou a bylinkami v papilotě, vepřovou panenku v česneku a petrželce se salsou Criolla, hovězí steak s petrželovými brambůrky a omáčkou z portského vína a jako sladkou tečku jsme si připravili grilovaný ananas s vanilkovým krémem a praženým kokosem. Se vším nám pomáhali profesionální kuchaři, akce byla krásně připravená a my jsme si to opravdu užili.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF