0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Podporujeme TeamGym při reprezentaci

Nadační fond SATPO finančně podpořil gymnastický oddíl TeamGym od TJ Bohemians pro účely výroby reprezentativních dresů. 

TeamGym je týmová soutěž pro muže a ženy, kdy se soutěží na třech nářadích a jde o moderní gymnastickou disciplínou, využívající prvků sportovní gymnastiky a akrobacie. Kořeny TeamGymu sahají do skandinávských zemí první poloviny 20. století, proto se můžeme setkat s pojmenováním "severský trojboj". Od roku 2010 se pořádá oficiální Mistrovství Evropy. 

TeamGym od TJ Bohemians se kromě účasti na závodech v ČR připravuje i na Mistrovství Evropy 2024, proto držíme palce a přejeme hodně úspěchů v sezóně.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF