0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Podporujeme programy Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu ČR

Podporujeme mladé lidi na jejich cestě k úspěchu.

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) založil roku 1956 princ Philip, vévoda z Edinburghu, manžel britské královny Alžběty II. a jde o globální program neformálního vzdělávání, který nabízí rovné příležitosti a rozvoj potenciálu mládeže u nás i po celém světě bez ohledu na jejich dovednosti, schopnosti či sociální zázemí. Program rozvíjí a podporuje ve vytrvalosti, píli, odhodlání, překonání vlastních limitů a výzev, a ve společenské odpovědnosti a dobrovolnictví. 

Máme velkou radost, že se programu DofE v České republice daří a že se do něj v loňském roce zapojílo přes 4 400 mladých lidí ve více jak 300 vzdělávacích organizacích, převáženě základních a středních školách, které se hlásí ve velkém do programu. Finanční dary pomáhají budovat a rozvíjet Sociální fond DofE, ze kterého se podporují znevýhodněné děti a mladí lidé v tíživé situaci. V roce 2022 to bylo částkou přes 790 050 Kč, ke které jsme přispěli i za společnost SATPO, protože věříme, že takovýto druh podpory má smysl.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF