0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Podporujeme mladé sportovce z klubu Bikrosclub Řepy

Sport jako disciplína tuží charakter, buduje zdravé návyky a v člověku probouzí toliko potřebné vlastnosti pro život jako vytrvalost, odolnost a v případě hromadného sportování i prohlubuje sociální dovednosti. Z toho důvodu podporujeme mladé sportovce z klubu Bikrosclub Řepy.

Letos jsme finančně v Bikrosclub Řepy podpořili nejen tradiční charitativní závod ŽendaRace, který proběhne na podzim, ale ještě další dvě akce pro děti a mládež:

25. 3. 2023 - OPENSEASON 2023
13. - 14. 5. 2023 - KING OF PRAGUE / ČESKÝ POHÁR BMX

V předstihu, ale o to srdečněji Vás na letošní jubilejní 10. ročník závodu ŽENDARACE 2023 na podporu dětské onkologie FN Motol, který proběhne 21. 10. 2023, zveme.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF