" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Podpořte svého sportovního ducha!

Prožijte krásné slunné léto s pocitem mládí, dynamiky a síly a přidejte se k nám! Fanděte v závodech, které proběhnout v průběhu měsíce srpna v České republice. Naším sponzorovaným favoritem je vynikající sportovec, několikanásobný vítěz v mnoha závodech, Tomáš BELADA!

Přidejte se k nám a zaměřte se na aspekty jako mládí, dynamiku a sílu!  Podpořte svého sportovního ducha a fanděte s námi v závodech, které proběhnout v průběhu měsíce srpna. Naším sponzorovaným favoritem je vynikající sportovec, několikanásobný vítěz v mnoha závodech, Tomáš BELADA!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF