0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Podpora závodů českého triatlonu

Společnost SATPO podpořila seriál závodů dárkovými pozornostmi pro vítěze vybraných kategorií a potěšilo nás, když absolutní vítězové proběhli cílovou páskou s logem SATPO

Profesionálové českého triatlonu jako je Petr Vabroušek nebo Petr Soukop a sportovní nadšenci se zúčastnili jednoho či více závodů z řady HAMRMAN na trati Sprint, Olympic, Triatlon 70,3 a Ironman v průběhu června a července 2020. Hlavní organizátor celé série závodů Jan Kubeš se v letošním roce zapsal jejich pořádáním, i přes nepřízeň z důvodu Covid-19, do historie triatlonů v České republice a zejména pak do srdcí mnoha nadšenců, co rádi plavou, jezdí na kole a běhají!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF