0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Oznámení o změně sídla a názvu společnosti

Společnost SATPO broker, s.r.o.  s účinností od 23. března 2017 změnila obchodní název a sídlo na: SATPO management, s.r.o., Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5

 

Společnost SATPO broker, s.r.o.  s účinností od 23. března 2017 změnila obchodní název a sídlo na:

SATPO management, s.r.o.

Holečkova 3331/35

150 00 Praha 5

Ostatní údaje jako jsou IČ, DIČ, telefonické a e-mailové kontakty, bankovní spojení zůstávají beze změny. Tato změna nemá žádný vliv na smlouvy a závazky společností SATPO broker, s.r.o. Prosím, tuto změnu registrujte do svých evidenčních systémů a při komunikaci s naší společností již používali výhradně tyto nové údaje.

 


Oznámení o změně sídla a názvu společnosti

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím