0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Oslava - dokončení významné stavební etapy

Dne 5. 4. 2022 jsme uspořádali neformální oslavu u příležitosti dokončení hrubé stavby dvou našich rezidencí 

Před několika dny byla úspěšně dokončena hrubá stavba rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova,  byly odvezeny stavební jeřáby. 

U příležitosti této důležité etapy výstavby se v nejvyšším patře Rezidence Kobrova setkali zástupci stavební společnosti Hinton, a.s. , projektanti z kanceláře AED Project, a.s., vedení společnosti SATPO a nechyběla ani účast ze studia Schindler Seko Architekti, s.r.o. a  financující banky obou projektů Trinity Bank, a.s. 

Všechny vážené hosty uvítal krátkým proslovem projektový ředitel společnosti SATPO, Ing. Jiří Dvořák, který nejen poděkoval za dosavadní skvělou spolupráci, ale i zmínil nelehkou dobu z hlediska řízení stavebních prací, zakázek a dodání materiálů. Následně pronesl pár slov i pan Petr Šimon, předseda představenstva stavební společnosti Hinton, a.s.

Všichni hosté měli příležitost si nejen prohlédnout stavbu Rezidence Kobrova, ale i vidět úžasné výhledy na historické centrum Prahy, které tento projekt nabízí.

Kolaudace projektu je naplánovaná na 1.Q roku 2023 a aktuální volné jednotky Rezidence Kobrova a Holečkova House najdete zde

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF